Music

Egy kis zene a háttérbe!

 
Watching
Winter 2021

SK∞ (12/12)
Horimiya (13/13)
I★CHU (6/?)
Kemono Jihen (12/12)
Log Horizon (6/12)
Tenchi Souzou Design-bu (9/12)
Kumo Desu Ga, Nani ka? (3/24)
Yakusoku no Neverland s2 (1/11)
2.43 (3/12)

Summer 2015

Akagami no Shirayukihime (12/12)
Aoharu x Kikanjuu (0/?)
Overlord (0/?)
Working!!! (0/?)
Rokka no Yuusha (1)

Spring 2021

-

 

 
Scoring

Segéd a pontozásomhoz:

5/5 - Nekem tökéletes volt - vagy nincs semmi panaszom, vagy olyan panaszom van amin könnyen túljutok

4/5 - Nem tökéletes de nagyon élveztem

3/5 - Nem rossz, de nincs benne semmi különös

2/5 - Vagy nagyon jól indult de valami elrontotta az egészet, vagy nem volt különösebb probléma de nagyon unalmas

1/5 - Egyszerűen csak nem tetszett

 
Log In
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Elfelejtettem a jelszót
 
Poll
Lezárt szavazások
 
List

Itt találhatjátok a ranglistámat, hogy mi tetszett a legjobban!

Csak olyan animék kerülnek ide ki, amikből több mint egy részt láttam!

(Vagy az az egy rész elég jó volt ahoz, hogy megérdemelje a helyet, lásd: Made in Abyss, ami nagyon jó, csak nekem nem tetszett egyáltalán. :D)

2018 tél

 

 

Zoku Touken Ranbu Hanamaru - Eléggé kevés embernek jön be ez az anime, de mivel én imádom a karaktereket én köztük vagyok! :D Iszonyat hülyeség az egész, de néha könnyem folyik a röhögéstől, úgyhogy az a lényeg.

Hakata Tonkotsu Ramens - Érdekes történet, szuper karakterek, tét nélküli akció, ennek az a lényege hogy hátradőlj és kikapcsolódj. :)

Gakuen Babysitters - Annyira cuki hogy belehalok. ToT

Sanrio Danshi - Ez csak egy reklám, de legalább cuki reklám.

2017 ősz

Houseki no Kuni - Gyönyörűen elkészített CG anime érdekes történettel. Az évad kedvence!

Net-juu no Susume - Iszonyat cuki kis szerelmes történet minimum drámával. Nagyon élveztem, kicsit sajnáltam is amikor vége lett. :(

 

Befejezetlen animék:

Kino no Tabi - Érdekes, nyugodt sorozat, de egy kicsit többet vártam tőle.

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau - Gyönyörű anime eddig érdekes történettel, de egyszerűen engem nem kötött le.

2017 nyár

 

Boku no Hero Academia - Imádom. :3

Shoukoku no Altair - Az átlagnál egy fokkal jobb sorozat, amiben nagyon nagy potenciál volt. Éppen ezért néha kicsit idegesítőek a problémái. De még így is érdemes végignézni, ha szereti az ember a műfajt.

Katsugeki/Touken Ranbu - Nem egy világmegrengető anime, de végülis nekem nagyon tetszett. Komolyan vette a dolgokat és ahogy láttam, nem volt benne nagy baki. Nem nagyon mert kockáztatni a történetével, de mondjuk én inkább elfogadok egy kicsit uncsi de jó történetet mint egy merészt ami a végén tönkremegy...

Hitorijime My Hero - Nos az átlagnál egy fokkal jobb, de még így is elég bénácska sorozat volt. Amikor épp nem akart shonen-ai lenni akkor nekem kifejezetten tetszett, de aztán eszébe jutott a sorozatnak, hogy "Ja, én shonen-ai vagyok!" és akkor előjöttek a 'műfaj' szörnyűségei.

Vatican Kiseki Chousakan - Nem volt valami nagy szám, és ha nagyon kritikus akar az ember lenni, akkor kifejezetten béna és kiszámítható anime. Viszont ha leülsz, kikapcsolod az agyadat és nem akarod túlgondolni az egészet, akkor szerencsére nem annyira nagyok a bakik hogy ne tudd élvezni. És én élveztem. A két főszereplő szimpatikus, a "csodák" annyira túlzások hogy az ember nem is akarja túlgondolni, úgyhogy én élveztem végignézni. :)

Tsurezure Children - Egy szó: cuki.

Koi to Uso - Még egy anime ami beállhat a "nem volt rossz az utolsó részig" sorba... Jó alapötlet, nem túl rossz kivitelezés, de rengeteg apró dolog amitől a hajamat téptem és néha egyszerűen fájt néznem a részeket. :(

Fate/Apocrypha - Sajnos csak Astolfo érdekelt, úgyhogy nem jutottam sokra.

 

Befejezetlen animék:

Ballroom e Youkoso - Ez egy jó anime. Csak nem igazán az én stílusom. :(

 Made in Abyss - Nekem nem jött be, de mindenképp érdemes belenézni!! (Vigyázat, ez nem egy cuki anime. Egy fél órát láttam a végéből és iszonyat rosszul éreztem magam attól amik történtek. Jó anime, de csak annak való aki bírja a traumát.)

Nana Maru San Batsu - Érdekes anime, de attól függetlenül, hogy versenyekről szól, elég nyugis. :D Nehezen bírom nézni a sok klisétől úgyhogy ez is a háttérbe szorult.

Keppeki Danshi Aoyama-kun - ¯\_(ツ)_/¯ Nem rossz, csak unom.

Isekai Shokudou - Nyugis sztori, csodaszép kaja, de nekem túl unalmas.

Elejére | Újabbak | Régebbiek | Végére |
 
Menu
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Lachlareviews
Nyitva: 2017.07.01.

Egy unatkozó emberke oldala, ahol kiadom magamból a felgyülemlett gondolataimat animékről, mangákról, meg játékokról. Emellett meg remélhetően egy kicsit gyakorlom az írást is. TwT
 
Ha van valami amiről szívesen olvasnátok, vagy van kérdésetek, chaten, vendégkönyvben nyugodtan írhattok, szívesen várom!
(Csak mert még mindig nem hiszem el, hogy a látogatóim nem spambotok...)
 
Oldalaim, és egyéb linkek:
 
Affiliates

Ha cserét szeretnél, nyugodtan írj a vendégkönyvbe! Ha szeretnél tőlem képet amivel kirakhatsz szólj!

 

 

Credits:   Rajzok: Lachla   |   CSS kódok: LindaDesign   |   Saját ikon: Arururin

CSS Codes


Xtina Hungary - A legnagyobb Christina Aguilera fan site - KATT!    *****    Egy párkapcsolat elõtt, fontos tudni alapvetõ ismereteket a társadról.Ezért fontos a párkapcsolati elemzés. Rendeld meg!    *****    Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés, csak 5000 Ft. rendeld meg most és minden kérdésedet, + megbeszéljük!!!    *****    Részletes személyiség és sors analízis,3 év elõrejelzés diplomás asztrológustól. Keress,szeretettel várlak!Kattints!    *****    RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL    *****    RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL    *****    A horoszkóp a lélek tükre,egyszer mindenkinek bele kell néznie. Én segítek értelmezni azt,amit látsz.Várlak az oldalamom    *****    Simonyi ingatlan2023 Találd meg álmaid otthonát! Simonyi ingatlan Találd meg álmaid otthonát! Simonyi ingatlan Debrecen    *****    PREKAMBRIUM HUNGARY - Videók, cikkek a tudomány világából. Légy részese te is!    *****    RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL    *****    RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL **** NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ****RELIGIO-PORTAL    *****    Why do all the monsters come out at night? - click here - Why do all the monsters come out at night?    *****    Why do all the monsters come out at night? - click here - Why do all the monsters come out at night?    *****    Csatlakozz közénk, és légy része fantasy világunknak! - Rose Harbor. egy fórumos szerepjáték a gportal felületén! - RPG    *****    ROSE HARBOR - and i know now that this world will never be enough for me - ROSE HARBOR    *****    Rajz, vers, blog, irka-firka, sztorik, tõlem, bárkinek:)    *****    Várod a karácsonyt? Szeretnél gyorsan ünnepi hangulatba keveredni? Akkor itt a helyed! karacsony.gportal.hu KATT IDE!    *****    Ahhoz, hogy legyõzd a félelmed, rá kell ébredned, hogy nincs menekvés attól, amitõl rettegsz. - David Gemmell    *****    „Evil will never be countered while good men do nothing.“    *****    Idegen vagyok. Semmi szükség rá, hogy hazudj vagy tagadj. Csak a barátokkal szemben kell álarcot hordanunk.